OHLASY HRÁČŮ

 

Dobrý den,


každý z nás se hry účastnil poprvé, navzájem jsme se neznali a musím říct, že to byl pro všechny pěkný zážitek, při kterém jsme použili i ručníky! Osobně mě mile překvapila organizace celého závodu, kdy jste na začátku kolem nás běhali s foťákama a na Doubravce nás dokonce čekal čajovej stánek s trpělivou (zato zmrzlou) obsluhou, zkrátka dokonalý!


Kromě pěkných míst se skrýšemi (z nichž některé jsem za 4 roky v Plzni skutečně neznal) se mi líbily se mi taky ty hlásicí SMSky, kdy člověk měl alespoň párkrát za večer jistotu, že je určitě tam, kde má být! Pevně doufáme, že se podobná akce uskuteční v Plzni i příští rok. Někdy nad ránem jsme se dokonce (asi z nevyspalosti :-) shodli na tom, že by možná nebylo od věci zopakovat akci dříve než za rok v Plzni.


Všichni doufáme, že závěrečný start rakety stál za to. Protože nás hra bavila, oželeli jsme vyhlášení výsledků, namísto toho jsme do poslední chvíle hledali a šifrovali. Krátce před šestou hodinou ranní nás však únava přemohla, a tak jsme nasedli na bus a mířili do postelí.


Děkujeme za pěkný večer (noc a ráno) plný legrace!